Zielona Ekipa Ogrody Pruszków

Oferujemy Montaż Systemu nawadniania Pruszków, dzięki którym wygląd Państwa ogrodu znacznie się poprawi. Jeśli chcesz zapewnić prawidłowy rozwój roślin i trawników – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Systemów nawadniających Pruszków, jaki automatyczne nawodnianie są to działania prowadzące do poprawy stanu terenów zielonych.

Systemy nawadniające Pruszków
Systemy nawadniające

Systemy nawadniające Pruszków to usługi świadczone w regionie od lat. Dzięki już zrealizowanym projektom zdobyliśmy uznanie, które przekłada się na zwiększenie ilości obszarów, które Systemy nawadniające Pruszków wykonały. Pracowaliśmy w różnych miejscach i odmiennej architekturze przestrzennej. Przekonaj się o jakości naszych usług i dołącz do grona naszych klientów. Trzeba pamiętać też o tym iż nawadnianie pozwala ograniczyć ilość używanej wody w ogrodzie, nawet do 50%. Poza zwykłymi sterownikami zawsze można używać sterowników z dostępem do WiFi. Wtedy jeszcze bardziej zwiększa się możliwość dokładniejszego ustawienia ilości wody użytej do podlewania trawnika. Nawadnianiem można również podlewać rośliny, nie tylko trawniki.

Systemy nawadniające to też tz. linia kropelkowa która może zasilać rośliny na rabatach czy nawet w donicach.

Ile kosztuje nawanianie ? Tu mamy zawsze dużo zmiennych, główną najważniejszą rzeczą jest wydajność źródła wody im większa średnica rury wychodzącej tym lepiej. minimum to 25mm ( tak zwana calowa rura). Potem druga ważna rzecz to ciśnienie wody, minimalne ciśnienie wyjściowe z budynku to 2.8 bara. No i  ważny jest kształt ogrodu  ilość zraszaczy potrzebnych do nawodnienia trawnika i roślin.

W tym przyda się Projekt ogrodu

Przy większych terenach powyżej 500-600 m2 zawsze polecamy wykręcenie studni by mieć nieograniczony dostęp do i możliwość korzystania z Systemów Nawadniających bez patrzenia na licznik zużycia wody z sieci miejskiej zawsze można lać wody do woli. Trzeba pamiętać iż wiele miejscowości w trakcie dużych susz zakazuje podlewania ogrodów z wody miejskiej wiec warto pomyśleć o własnym źródle wody by móc korzystać z niej cały czas.

Osoby zainteresowane Montażem zapraszam do kontaktu spotkamy się na ogrodzie ustalimy szczegóły zakres prac.

Montaż Systemu Nawadniania Pruszków